ایجاد محیط مناسب برای آرامش و درمان اعتیاد، بسیار مهم است. محیط دور از استرس، خوش آب و هوا، امکانات رفاهی و تفریحی معقول از ملزومات یک مرکز ترک اعتیاد است. ما در کمپ ترک اعتیاد حیات نو، با رعایت استاندارهای سازمان بهزیستی، تمام امکانات و شرایط محیطی و آموزشی را برای ایم مهم فراهم کرده ایم. هزینه کمپ ترک اعتیاد حیات نو براساس تعرفه بهزیستی دریافت میشود
کمپ ترک اعتیاد حیات نوین در یکی از خوش آب و هوا­ترین مناطق تهران ساخته شده است و به دلیل استفاده از تجهیزات و روش های حاصل از تجربه سالها درمان، می­تواند مددجویان را در رسیدن به سلامتی کامل همراهی کند. این مرکز ترک اعتیاد توانسته است که محیطی دوستانه و صمیمی را برای این عزیزان فراهم آورد تا این عزیزان بتوانند در محیطی سالم و آرام مراحل درمانی خود را سپری کنند و دوباره محیط جامعه وارد شوند. در کمپ ترک اعتیاد حیات نو، از روانشناسان مجرّب و کار کشته و همچنین پزشکانی با­تجربه برای معاینه و روانشناسی بیماران استفاده می­شود تا بیماران از نظر روحی و جسمی برای شروع زندگی جدید خود آماده شوند. هزینه کمپ ترک اعتیاد حیات نو براساس تعرفه بهزیستی دریافت میشود.

لازم به ذکر است که در کمپ ترک اعتیاد حیات نوین از هم­دردان با تجربه و با سالها پاکی ، به عنوان کادر استفاده شده است تا در ترک اعتیاد شیشه و سایر موادّ مخدّر، این عزیزان به مددجویان کمک­ها و راهنمایی­های لازم را برسانند.
امکانات لازم ورزشی برای مددجویان فراهم شده است و این عزیزان از یک برنامه­ی ورزشی منظّم برای بازسازی سلامت بدن خود بهره می­برند. 
زندگی گروهی، برنامه­ های منظم کتاب­خوانی و برگزاری مناسبات و مسابقات مختلف بهانه­ ای است که به وسیله­ ی آن می­توان این عزیزان را دوباره به زندگی اجتماعی خوی داد. در کل، کمپ ترک اعتیاد حیات نوین محیطی سالم و با نشاط را برای مددجویان عزیز فراهم کرده است تا بتوانن به وسیله­ ی آن این عزیزان را به آغوش گرم جامعه بازگرداند و حیات نوینی را به آن­ها بخشید.

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید