کمپ ترک اعتیاد در دوران کرونا

کرونا ویروس از جمله بیماری های ویروسی تنفسی بسیار خطرناکی است که اکنون به یک بحران جهانی تبدیل شده و یک دسته از افرادی که بیشتر از همه در معرض خطر ابتلا به این بیماری قرار دارند، افراد معتادی هستند که هم سیستم ایمنی آنها تضعیف شده است و هم ریه های آن آسیب دیده است. لذا مراجعه به کمپ ترک اعتیاد حیات نو برای حفظ جان شما از هر لحاظ ضروری است.

آمار اعتیاد

اختلال مصرف مواد اعتیادآور سالانه هزینه های مالی نجومی را بر دنیا تحمیل می کند و همچنین  جان صدها هزار نفر انسان در ارتباط با این اختلال از دست می رود. این اختلال قرن هاست بلای جان آدمیان شده و بر زندگی،کار،ارتباطات وخانواده ها و جوامع تاثیر منفی مستقیم و غیر مستقیم می گذارد.

درمان اعتیاد امکانپذیر است؟

با توجه به این موضوع که تا کنون در حوزه ی درمان اعتیاد مطالعه ی یکپارچه و قابل قبولی مبنی بر موثر بودن یا نبودن درمان اعتیاد رخ نداده است ، مرکز جامع درمان اعتیاد آمریکا (AAC) با انتشار اولین مطالعه نتایج اثر بخشی درمان اعتیاد بر روی مراجعین خود پاسخ  قابل قبولی به این پرسش داده است. نتیجه ی این مطالعات می تواند زمینه ساز ارتقاء و یا تجدید نظر در اجرای روشهای فعلی درمان اعتیاد در کشور ما،نیز باشد

گلهای مصنوعی ، مواد روانگردان جدید

نوعی از مواد روانگردان جدید که در حال حاضر بیشتر به شکل تدخین به همراه سیگار ویا در ترکیب با کانابیس های طبیعی استعمال می شود و حاوی کانابینوئیدهای مصنوعی می باشند. این گروه، از بزرگترین گروه های مواد محرک و روانگردان جدید مصنوعی محسوب می شود.

بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران

بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران را در این مقاله می‌خواهیم از نظر کارشناسی و از نظر بیماران و مراجعه کنندگان بپردازیم.با پرس و جو در بین بیمارانی که در مرکز ترک اعتیاد حیات نو بستری بوده و اعتیاد را ترک کرده اند به این نکته خواهید رسید که ما بهترین مجموعه ترک اعتیاد در تهران را فراهم نموده ایم و تمام سعی و تلاش خود را بر آن گذاشته ایم که از بیمار و خانواده آن حمایت گردد ما همیشه سعی کردیم و با تمام قدرت به آن ادامه دادیم ، شان بیمار و خانواده او را حفظ می‌کنیم و بهترین امکانات را در حد توان خود برای ایشان فراهم می‌کنیم

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید