✔️ شرایط و قوانین پذیرش در کمپ ترک اعتیاد حیات نو
  • ویزیت پزشک و صدور برگ سلامت
  • همراه داشتن معرف با مدارک شناسایی
  • لوازم شخصی مربوطه
 
مددجو با همراه داشتن مدرک شناسایی و لوازم اقامتی با همراه داشتن معرف با مدرک شناسایی پس از مراجعه به کمپ ترک اعتیاد جهت درمان ، در ابتدا از وی آزمایش نوع مصرف گرفته خواهد شد .
پس از تشخیص نوع مصرف ،  توسط پزشک مرکز ترک اعتیاد ویزیت و برگ سلامت و شرایط طول درمان و اقامت در کمپ ترک اعتیاد ، به وی توضیح داده می­شود و پرونده ایشان تکمیل می­گردد.
مددجو پس از یک مشاوره اولیه ،  بازرسی و به سالن سم زدایی منتقل میشود و در سالن مذکور توسط خدمتگزاران استقبال خواهد شد. 
شروع درمان در فضای آرام و زیر نظر مستقیم پزشک مرکز ترک اعتیاد تا زمان انتقال به سالن سبز صورت می­گیرد و از امکانات سم زدایی با همیاری خدمتگزاران بهره می­برد.


✔️ قوانین کمپ ترک اعتیاد

کمپ ترک اعتیاد حیات نو، یک مرکز استاندارد زیر نظر بهزیستی میباشد. هزینه های معقول و با تعرفه دولتی، هیچ فشار مالی به مددجویان یا خانواده ها وارد نمیکند. قوانین ما در این مرکز، بر اساس دوستی و محبت به هم دردان میباشد. ما مددجویان را از خانواده خود میدانیم و تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی آرام و دوستانه و قانون مند جهت آرامش عزیزان، به کار بسته ایم. درب کمپ ترک اعتیاد حیات نو، همیشه به روی مددجویان محترم که تصمیم به ترک مواد گرفته اند، باز است و ما با آغوشی باز آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
از قواین مرکز حیات نو، اکرام بیماران و آموزش و اطلاع رسانی به خوانواده های بیمارن میباشد تا با این موضوع آشنا شوند. تمامی پروتوکول های بهزیستی در این مرکز رعایت میگردد.

نگران هیچ چیز نباشید و دست در دست ما بگزارید تا رهایی را دوباره تجربه کنید

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.
تلفن تماس و مشاوره رایگان : 44327448
تلفن همراه : 09191235696

 

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید