چرا باید در کمپ ترک کنیم؟

ترک اعتیاد در کمپ حیات نو مبتنی بر روش های کاملا علمی و پزشکی و زیر نظر کامل نهادهای سلامت و بهزیستی است. رضایت بالای خانواده ها و افراد، ورود سالم و موفق به اجتماع و بازار کار، روندهای درمانی اختصاصی و پشتیبانی 24 ساعته در مرکز به همراه تغییر سبک زندگی و تفکر افراد، به همراه سایز مزایایی که شرح خواهیم داد از مزایای ترک در کمپ ترک اعتیاد هستند.


ترک اعتیاد در کمپ برای کسانی که به فکر اصلاح روند زندگی و روابط خود با خانواده و اطرافیان هستند یک شروع ایده¬آل محسوب می شود. خانواده ها بدانند که هیچ موقع برای ترک اعتیاد دیر نیست هر چند که به هر میزان این روند زودتر شروع شود، طول دوره و درجه سختی آن برای فرد بیمار کوتاهتر و بسیار راحتتر خواهد بود. مطمئن باشید که اعتیاد قابل درمان است و طبق تجربه و رضایت بالای خانواده ها از این مرکز، فرصتی عالی برای بازگشت به زندگی نرمال فراهم می گردد. مراکز ترک اعتیاد یکی از بهترین گزینه ها برای درمان مؤثر اعتیاد هستند و مزایای زیادی وجود دارد که خانواده ها باید در مورد آن مطلع باشند. در ادامه با ما همراه باشید.

ترک اعتیاد در کمپ تجربه ای رضایت بخش برای افراد و خانواده ها
تلفن تماس : 44350085  |  مشاوره : 09195720178  


مزایای درمان ترک اعتیاد در کمپ

خیلی از افراد از ما سؤال می کنند که ترک اعتیاد در کمپ چگونه است؟ چرا باید کمپ ترک اعتیاد را انتخاب کنیم؟ کمپ های ترک اعتیاد بنابر گزارش های منتشر شده از سوی مراکز بهداشت و درمان و جامعه شناسان، یکی از بهترین مراکز ترک همراه با رویکردهای علمی مبتنی بر روش های تأیید شده هستند. معمولا در کمپ های ترک اعتیاد دوره ای مشخص برای سم زدایی و سپس برقراری روابط اجتماعی با سایر افرادی که دچار مشکل اعتیاد هستند و گفتگوهای دوستانه و غیره اختصاص داده می شود. در ادامه برای شما توضیح می دهیم که چرا ترک در کمپ ترک اعتیاد بهترین گزینه است:
 
 • محیطی امن برای ترک اعتیاد: افراد وقتی اعتیاد به مواد مخدر پیدا می کنند، وابستگی شدید برای مصرف مجدد دارند. شاید خانواده ها یا افراد معتاد با خودشان فکر کنند که هر موقع اراده کنند می توانند مصرف مواد مخدر را کنار بگذارند در صورتی که ترک یکباره مواد مخدر خطرات زیادی برای سلامتی خواهد داشت. ترک اعتیاد با کمپ به شما این اطمینان را می دهد که زیر نظر پزشکان و روانپزشکان متخصص و کادری حرفه ای هستید و فرایند سم زدایی و ترک مواد مخدر در محیطی کاملا امن انجام خواهد شد تا هر زمان که نیاز باشد کمک و مراقبت دریافت کنید. حتی گاهی اوقات بسته به تشخیص پزشک امکان دریافت مسکن و دارو برای کاهش شدت علائم ترک اعتیاد وجود خواهد داشت.

ترک اعتیاد در کمپ فراهم کننده محیطی امن و سالم
 
 • تمرکز کامل بر روی ریکاوری و ترک اعتیاد: ترک اعتیاد در کمپ این فرصت را در اختیار افراد قرار می دهد تا فقط بر روی ریکاوری و ترک کردن تمرکز کنند. به عبارت دیگر در کمپ های ترک اعتیاد فرد بیمار از تمامی عوامل استرس زا و همه افرادی که ممکن است آنها را دوباره ترغیب به اعتیاد کنند یا به آنها پالس منفی بفرستند، جدا هستند. شرایطی ایده¬آل و کاملا طبیعی برای ترک اعتیاد فراهم می باشد.
 
 • آموزش همراه با ترک اعتیاد: روش ترک اعتیاد در کمپ فقط بر پایه گرفتن دارو و ایزوله کردن فرد از عوامل استرس زا نیست. در کمپ های ترک اعتیاد، در کنار طی شدن مراحل درمانی، جلسات آموزشی و گروه درمانی هم برگزار می شود. در جلسات آموزشی به افراد آموزش هایی جدید و کاملا علمی و مبتنی بر شواهد عینی در رابطه با اعتیاد، عوامل تحریک کننده برای ابتلای مجدد و روش های دوری و اجتناب، احساساتی که در طی فرایند درمانی به وجود می آیند و نحوه مدیریت و کنترل آنها، تفکر در مورد اهداف زندگی نرمال و مزایای آن داده می شود. ترک در کمپ ترک اعتیاد تجربه ای عالی برای افراد بیمار رقم می زند.

آموزش های ضروری و رفتارهای اجتماعی سالم از اهداف و مراحل اصلی روند درمانی ترک اعتیاد در کمپ
 
 • استفاده رایگان از خدمات مشاوره: یکی از مزایای بسیار عالی و جالب در مورد روش ترک اعتیاد در کمپ ها و آگاهی بخشی، حضور مشاوران حرفه ای است که خدمات رایگان ارائه می دهند. در جلسات مشاوره گروهی و اختصاصی به شما کمک می کنند تا متوجه شوید که چه عواملی باعث بروز اعتیاد شدند؟ مشکلات زمینه ای مثل افسردگی، اضطراب، استرس و غیره تا چه اندازه دخیل بوده اند؟ رفتارهایی مثل خود درمانی چقدر در این رویه سهم داشته اند؟ علاوه بر شناسایی این مشکلات زمینه ای، روش درمان و رفع آنها نیز داده می شوند.
 
 • گروه درمانی: ترک اعتیاد کمپ در تهران مانند این مرکز پیشرفته، با گروه درمانی نیز همراه است. طبق نظر متخصصین و پزشکان، بعد از گذشت مدت زمانی مشخص، باید روند گروه درمانی هم شروع شود یعنی فرد معتاد باید با افراد دیگری که به این وضعیت دچار هستند و درک کاملی از شرایط و بیماری دارند ارتباط بگیرد. در این جلسات هم تجربیات و چالش های زندگی مطرح می شوند و به اشتراک گذاشته می شوند و هم روش های مقابله فردی بیان می شوند. احساس ارتباط نزدیک و صمیمیتی که بین اعضا ایجاد می گردد، انگیزه ای مضاعف برای تغییر و ترک اعتیاد در کمپ به شیوه ای سالم و علمی ایجاد خواهد کرد.
ترک اعتیاد در کمپ در کنار درمان فردی با خانواده و گروه درمانی هم همراه است
 
 • یادگیری مسئولیت پذیری و رفتارهای منظم: یکی از اثرات اعتیاد از بین بردن حس مسئولیت پذیری و بروز رفتارهای نابهنجار است که برای خود فرد و اطرافیان رنجش خاطر و آزردگی ایجاد می کند. ترک اعتیاد با کمپ این نوع رفتارها را اصلاح می کند. در کمپ ترک اعتیاد با روش های کاملا علمی و تأیید شده، حس مسئولیت پذیری در افراد تقویت شده و افراد رژیم غذایی و رفتارهای مشخصی را تمرین می کنند.
 
 • فرصتی برای کار و فعالیت گروهی و اجتماعی: ترک اعتیاد کمپ در تهران، در مراکز پیشرفته و معتبر تنها برای طی کردن مراحل درمانی نیست بلکه انعطاف پذیری و تنوع بالایی دارد. به همین دلیل ترک اعتیاد در کمپ حس بسیار خوبی به افراد تلقین می کند و اصلا اجبار و زور احساس نمی شود. در کنار روند درمانی، کارهایی مثل تمیزکاری، کارهای خدماتی، فعالیت های گروهی، گپ و گفتگوهای دوستانه و صمیمی هم تمرین می شوند تا فرد با ورود به جامعه بتواند به بازار کار بپیوندد.
 
 • برنامه ریزی دقیق و اختصاصی: مصرف دارو برای ترک اعتیاد یک روش کاملا عمومی است که برای هر فردی قابل تجویز است و چه بسا افراد به همین داروها اعتیاد پیدا کنند. اما روش ترک اعتیاد در کمپ مبتنی بر روش های کاملا علمی، تجربی و تأیید شده هستند که با حل مسأله از پایه و اساس شروع می شود. برنامه ریزی که برای افراد در نظر گرفته می شود مختص روحیات و خلقیات روانی و رفتاری است، اگر نیاز به دارو پیدا کنند کاملا محدود بوده و تنها بسته به شرایط فردی تجویز خواهد شد ضمن اینکه روش های درمانی اصول مختص هر فرد گذاشته می شود.
تلفن تماس : 44350085  |  مشاوره : 09195720178  
 
برنامه ریزی حرفه ای و روش های درمانی اختصاصی، امید را برای ترک اعتیاد در کمپ افزایش داده است
 
 • عدم بکارگیری روش های غیر اخلاقی: ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد قانونی که مجوزهای لازم را گرفته اند و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت دارند به هیچ وجه مبتنی بر روش های غیر اخلاقی نیست. متأسفانه شایعاتی در این زمینه مطرح شده اند که پایه و اساس ندارد. جلسات با خانواده ها در حضور فرد مبتلا به اعتیاد و بررسی روند درمان انجام می گیرد و گزارش کامل دریافت می کنند. رضایت بالای خانواده ها و افراد نشان دهنده روند کاملا علمی، سالم و مورد تأیید می باشد.
 
 • مقرون به صرفه بودن: ترک اعتیاد با کمپ روشی مقرون به صرفه است و خانواده ها مجبور نیستند هزینه های زیادی بابت آن پرداخت کنند. یکی از دلایل اصلی که خانواده ها یا افراد به فکر ترک اعتیاد نیستند، هزینه دوره کمپ ترک اعتیاد به مواد مخدر می باشد. ترک در کمپ ترک اعتیاد با وجود کیفیت بالای خدمات و برنامه ریزی های علمی و آموزش های روزانه، بسیار مقرون به صرفه است و تمامی خانواده ها می توانند به راحتی هزینه ها را پرداخت کنند.
 
 • تنوع روش های درمانی برای حالت های مختلف اعتیاد: ترک اعتیاد در کمپ زمانی موفق خواهد بود که روش های درمانی متنوع و کادر پزشکی حرفه ای و متخصص وجود داشته باشند. طبیعتا روش و روند درمان اعتیاد به شیشه، با کراک، متامفتامین و غیره متفاوت می باشد. به همین دلیل یکی از مهمترین مزایا و دلایلی که کمپ ترک اعتیاد را به گزینه ای مناسب تبدیل ساخته، تنوع روش های درمانی و علمی براساس نوع اعتیاد افراد می باشد.

روش های درمانی متفاوت برای هر فرد از مزایای ترک اعتیاد در کمپ
 
 • نرخ موفقیت بالاتر: کمپ های معتبر زیر نظر سازمان بهزیستی کشور و منطبق با روش های علمی فعالیت دارند. طبق گزارشات مختلف و مطالعات میدانی مشخص شده که نرخ موفقیت ترک اعتیاد در کمپ بالاتر بوده و نرخ بازگشت به اعتیاد بسیار کمتر است. این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد چون افراد و خانواده ها باید مطمئن باشند که احتمال بازگشت دوباره به سمت اعتیاد، بسیار کم خواهد بود و با حمایت و پشتیبانی های خانواده به همراه فراهم کردن شرایط نرمال، این احتمال به صفر خواهد رسید.
 
 • پشتیبانی 24 ساعته: پشتیبانی و حمایت بالینی و پزشکی، عاطفی و اجتماعی در کمپ ترک اعتیاد به صورت 24 ساعته توسط افرادی کاملا متخصص و حرفه ای انجام می گیرد. این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد چون در طی پروسه درمانی مخصوصا هفته های اولیه، ممکن است علائم شدیدی بخاطر ترک اعتیاد در هر ساعتی از شبانه روز بروز کنند پس باید پشتیبانی و مراقبت 24 ساعته و حرفه ای وجود داشته باشد. ترک در کمپ ترک اعتیاد این خدمات را ارائه می کند.
 
 • ترک اعتیاد به شکل ذهنی و روانی است و نه فقط فیزیکی: طبق تجربیات و مطالعات علمی صورت گرفته، نوعی از ترک اعتیاد، مفید و مؤثر خواهد بود که در طی روند درمان، فرد از لحاظ ذهنی (Mentally) سبک زندگی و طرز تفکر خود را تغییر دهد چون اجبار فیزیکی به طور موقت چاره ساز خواهد بود و روشی قطعی نیست. چگونگی ترک اعتیاد در کمپ پیشرفته و حرفه ای، مبتنی بر روش های ذهنی و روحی – روانی تأیید شده طبق مطالعات علمی است.
کمپ ترک اعتیاد حیات نو با در اختیار داشتن کادر پزشکی و پرسنلی حرفه ای و امکانات کامل در کنار شما خانواده های عزیز و گرامیست تا عزیزان خود را با خیالی راحت به دستان ما متخصصین ما بسپارید و از نتیجه نهایی کاملا اطمینان داشته باشید.

 

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید