درمان اعتیاد به شیشه نیاز به تجربه و محیطی ایزوله از مواد و مکانی آرام و بدور از استرس های روزمره دارد. اگر شما براى ترک شیشه نیاز به کمک دارید با مرکز ترک اعتیاد حیات نو مشکل خود را در میان بگذارید. ما با سالها تجربه ، به شما کمک خواهیم نمود تا از این مشکل در کمپ ترک اعتیاد رهایی یابید همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : 44350085  |  مشاوره : 09195720178  

معرفی کمپ ترک اعتیاد شیشه در تهران

اعتیاد به شیشه و مشکلات آن

کمپ ترک اعتیاد شیشه در تهران شیشه یک ماده محرک صنعتی است که در آزمایشگاه به صورت مصنوعی ایجاد می شود و ماده اصلی آن متامفتامین می باشد. این ماده یک محرک احساس و انرژی می باشد و باعث بروز علائمی همچون سرخوشی، انرژی زیاد، بیداری های طولانی مدت و کم خوراکی می شود. معمولاً مصرف کنندگان شیشه در ابتدا احساس سرخوشی و انرژی زیادی از مصرف آن می کنند اما کم کم ضررهای آن در زندگی و در بدن و در احساس و در اخلاقیات آنها نمایان می‌شود. این آسیب ها به قدری شدید و خانمان سوز هستند که به سرعت مصرف کننده این نوع ماده محرک را از زندگی عادی دور کرده و مشکلات فراوانی را برای ایشان و اطرافیان آنها به وجود می‌آورد.
متاسفانه مصرف شیشه به دلایلی بسیار در بین جوانان و میانسالان و یا حتی بانوان رواج پیدا کرده، از طرفی ساخت آن در آزمایشگاه های شخصی و با استفاده از مواد اولیه داروخانه ای صورت می گیرد که این خود باعث پخش عمده آن در بین جامعه گردیده است. ما در این مقاله به بررسی مشکلاتی که مصرف شیشه برای معتادان ایجاد می کند پرداخت و به این موضوع خواهیم پرداخت که چرا کمپ ترک اعتیاد بهترین روش برای قطع مصرف و ترک اعتیاد شیشه می باشد.
واقعیت این است که شیشه یک ماده محرک بسیار اعتیادآور است به طوری که در بسیاری از مقالات پزشکی قدرت اعتیاد آوری آن بیشتر از مواد محرکی مانند کوکائین است و خوب است بدانید که درمان اعتیاد به کمپ ترک اعتیاد شیشه در تهران و مواد محرک مشکل ترین درمان در زمینه درمان سوء مصرف مواد مخدر است. افراد مختلف از این ماده به چهار شکل کشیدن از طریق بینی، خوردنی و یا تزریق ممکن است استفاده کنند. شیشه در آزمایشگاه های غیرقانونی ساخته می شود .

کمپ ترک اعتیاد شیشه

کمپ ترک اعتیاد شیشه

شخصی که شیشه مصرف میکند، بعد از مدتی به مرحله‌ای می‌رسد که دچار عارضه های فراوانی گردیده است.مشکلاتی همچون بدخلقی، ضعف بدنی، شکاکی به همه اطرافیان، توهمات دیداری و شنیداری ،بی خوابی، سوء تغذیه، طرد شدگی از اجتماع و اطرافیان و رنجش از هر کسی که اطراف ایشان می باشد. آسیب های عصبی و کم خوابی های طولانی باعث شده که معتادین به شیشه رفتار عادی نداشته باشند. همچنین شیشه از وسوسه بسیار بالایی برخوردار است طوری که با هر بار وسوسه و هوس کردن آن تمام سیستم بدن به هم می ریزد و اکثراً مصرف کنند کنندگان این ماده قابلیت مقاومت در برابر وسوسه آن را ندارند.
از آنجایی که شیشه یک ماده محرک است تمام تاثیر آن بر روی روح و روان مصرف کننده می باشد. متاسفانه کسی که برای مدتی شیشه مصرف میکند، دیگر توان تصمیم‌گیری درست و شناخت درست از محیط اطراف خود و مصیبتی که در آن گرفتار شده را نداشته و ادعا می کند که همه چیز عادی است.
همین افراد وقتی که برای مدتی و هر دلیلی مصرف را کنار می گذارند، تازه متوجه می شوند که در چه اشتباه و در چه توهمات و در چه دنیای غیر واقعی زندگی می کردند. اما فقط قطع مصرف کافی نیست و بعد از اینکه قطع مصرف برای مدتی انجام گرفت و بیمار به حالت عادی بازگشت ، باید برنامه مدونی برای ترک آن و بازگرداندن تاثیرات روحی و روانی آن و وسوسه شیشه و کنترل آن داشته باشیم.

چرا ترک شیشه در کمپ ترک اعتیاد راه حل مناسبی است؟

برای ترک شیشه، روشهای مختلفی چون روش ترک شیشه در منزل یا کلینیک ترک اعتیاد شیشه وجود دارد اما نظر ما ترک در کمپ ترک اعتیاد است.همانطور که در در قسمت قبل گفتیم، مصرف کننده شیشه در دنیای دیگری زندگی می‌کند و معمولاً پذیرای اعتیاد خود نیست. همه چیز را انکار می کند و فکر می کنند که هیچ مشکلی ندارند ! در اصل درک درست و واقعی از دنیای اطراف خویش ندارند.
مراجعه و اقامت در یک محیط ایزوله و دور از هرگونه مواد در کنار جمعی از بهبود یافتگان باعث می شود که این افراد به صورت ناگزیر و اجباری شیشه را مصرف نکند، این اجبار و عدم توانایی در مصرف مواد باعث می شود که بعد از مدتی مغز و تفکرات به حالت عادی خود بازگردد. به این صورت که این مواد کم کم با عدم مصرف، از بدن فرد خارج شده و مصرف‌کننده به آرامشی نسبی می‌رسد.در اصل عدم مصرف شیشه مشکل فیزیکی برای مصرف کننده ایجاد نمی‌کند و تنها تشویش و اضطراب و بی خوابی را افزایش داده اما بعد از مدتی، کم کم وضعیت عمومی بدن رو به بهبودی خواهد رفت.
همینطور در کمپ ترک اعتیاد حیات نو با تجویز پزشک و با تجربه کادر درمان، از روش های ترکیبی خاصی برای کمتر کردن استرس و بیخوابی بیماران استفاده می شود تا کمترین خماری را تجربه کنند.

 
حتما این مقاله را بخوانید : کمپ ترک اعتیاد، بهترین انتخاب برای ترک اعتیاد


آیا فقط قطع مصرف برای ترک اعتیاد به شیشه کافیست؟

تجربه نشان می‌دهد که مهمترین مرحله در ترک اعتیاد به شیشه،قطع مصرف آن است اما کار به اینجا ختم نمی شود. بعد از قطع مصرف باید به درمان ذهنی و دوری از وسوسه پرداخت. در مرحله اول قطع مصرف می باید در یک محیط آرام و به دور از هر گونه مصرف کننده یا وسوسه صورت گیرد. محیطی که در آن تنش عصبی وجود نداشته باشد یا به هر دلیلی امکان لغزش و تهیه مواد در آن غیر ممکن باشد.در این مرحله میل شدید به مصرف به سراغ بیمار می آید و باید با آن مقابل شود. شرکت در جلسات گروهی و سرگرمی، استفاده از آرامبخش های ضعیف، شرکت در کلاس ورزشی و کتابخوانی و به طورکلی حضور در گروه از راهکارهایی است که در کمپ ترک اعتیاد شیشه حیات نو به کار برده می‌شود تا این مرحله با موفقیت طی شود.
اینجا پایان کار نیست و ترک اعتیاد شیشه باید به صورت مداوم ادامه داشته باشد. مدت زمان ترک شیشه در کمپ چقدر است ؟ شرکت در کلاس های روان درمانی، شرکت در کلاس های ماتریکس می‌تواند به این مهم بسیار کمک کند و توهم بعد از ترک شیشه را کاهش دهد. یکی از روش های کاربردی و پیشنهادی ما، ادامه شرکت در جلسات بهبودی پس از قطع مصرف و ترخیص از کمپ ترک اعتیاد است. این جلسات میتوانند بسیار به بیماران کمک کند تا وسوسه خود را کنترل کند و از مصرف دوباره بپرهیزند. در اصل، ما با قطع مصرف و بازگشت ذهن و روان، دیدگاه معتاد را به حالت عادی تبدیل مرده، آنها را با راه هایی که باید در آینده برای پاک ماندن ادامه دهند، آشنا می کنیم.
 
ما با سالها تجربه در ترک اعتیاد شیشه ، به شما کمک خواهیم نمود تا از این مشکل رهایی یابید
تلفن تماس : 44350085  |  مشاوره : 09195720178  

کمپ ترک اعتیاد

افرادى که کریستال شیشه مصرف مى کنند، مى گویند که نوع افسردگى بعد از مصرف این مخدر مانند دیگر داروها نیست. نوعى ناتوانى و درماندگى و اختلال در الگوى خواب بر آنها حادث مى شود تا جایى که توانایى انجام وظایف و کارهاى روزمره فرد را مختل مى کند. اگر شما براى ترک شیشه نیاز به کمک دارید با کمپ ترک اعتیاد حیات نو مشکل خود را در میان بگذارید.
 

عوارض مصرف شیشه

مصرف این ماده می‌تواند باعث کاهش اشتها برای روزها، افزایش تعداد تنفس، افزایش فعالیت فیزیکی، افزایش دمای بدن و تحریک پذیری و بی خوابی گیجی، لرزش و تشنج، اضطراب و بدبینی و خشونت را سبب شود. که تشنج و افزایش زیاد دمای بدن باعث مرگ افراد می‌گردد. همچنین با صدمه روی عروق باعث سکته مغزی و سکته قلبی می‌گردد.
یکی از عوارض روانی آن ایجاد بیماری روانی شبیه اسکیزوفرنی است شامل توهمات بینایی و شنوایی و بدبینی و پرخاشگری است. احساس کرم زدگی توهمی هست که میان مصرف کنندگان آمفتامینها رواج دارد و علت آن اثر محرک شیشه روی مغز می‌باشد. توهم کرم زدگی و وجود کرمهائی که تمام بدن و صورت را می‌خورند تا آنجا شدید است که ممکن است باعث شود شخص در حالت توهم ناشی از شیشه به خودش آسیب شدیدی وارد کند که گاهی هم به بستری شدن فرد می‌انجامد. همراه بودن مصرف شیشه با عفونتهای پوستی و پوسیدگی شدید دندانها باعث شده‌است شایعه کرم زدگی بدن گسترش پیدا نماید. دهان کرم زده معتادان آمفتامین (Meth Mouth) یکی از شدیدترین عفونتهای دهانی و پوسیدگی دندان است. علت این عفونت اثر (تنگ کننده عروق) ماده متآمفتامین و اثرات جانبی آن مثل خشکی دهان، تنبلی و بی خیالی، مصرف زیاد مشروبات و نوشابه برای جبران کم آبی و حل کردن شیشه عوامل اصلی این عفونت دهانی و دندانی هستند.
مصرف آمفتامین یا شیشه با خلوص پائین که مخلوط با مواد دیگری از جمله شکر یا جوش شیرین است عوارض شدیدتری نسبت به آمفتامین خالص دارد. پارگی رگها، گرفتگی عضلانی و عفونت پوستی و یا داخلی از این عوارض می‌باشد. ضمناً موارد مرگ در اثر مصرف بیش از حد یا اُوِر دوز در این نوع مواد بیشتر از مواد خالص است چرا که ممکن است بدون اطلاع فرد، ماده مخدری که از فروشنده ناشناسی تهیه شده دارای درصد یا دوز بالاتری نسبت به ماده معمول داشته باشد.
افرادى که به یک باره مصرف کریستال را قطع مى کنند دچار علائم زیر مى شوند:
- افسردگى عصبى، خونسردى و بى علاقگى، خواب طولانى ، به هم ریختگى روحى، کم آوردن انرژى، سراسیمگى، توانایى محدود در دستیابى به لذت ها، اضطراب 

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید