سم زدایی مرحله اول چرخه ترک اعتیاد در کمپ میباشد. در این مرحله، بیمار مورد معاینه پزشک و مددیار قرار میگیرد و بهترین روش طبق تجربه برای او تجویز میگردد. سم زدایی در کمپ ترک اعتیاد حیات نو، به صورت کاملا حرفه ای، بدون درد و خماری انجام میگیرد.سالن سم زدایی کمپ ترک اعتیاد حیات نو شامل تمامی امکانات رفاهی جهت رفاه حال بیمار ، میباشد.
بیمار پس از پذیرش در کمپ ترک اعتیاد، وارد سالن سم زدایی میگردد که این مرحله اول ترک اعتیاد در کمپ است. در این مدت ، ما با تمام تجربه و توان ، به بیمار کمک خواهیم نمود تا با کمترین مشکل ، دوره سم زدایی در کمپ ترک اعتیاد را سپری نمایند. مددیاران ما ، با سالها تجربه و با تکیه بر هم درد بودن با بیماران ، میتوانند بهترین روحیه و وضعیت جسمی را برای بماران ایجاد کنند.
سالن سم زدایی کمپ ترک اعتیاد ، مجهز و کاملاً مجزا با امکانات سرویس بهداشتی ، حمام تلوزیون، تخت خواب، یخچال و مددیار ترک اعتیاد جهت همیاری با مددجویانی که پس از پذیرش مرحله اول،  درمان جسمی را می­گزراند پذیرا خواهد بود. سم زدایی و ترک شیشه و انوع مخدر در این مرکز انجام میگیرد
کلیه مرحله سم زدایی زیر نظر مستقیم پزشک متخصص ترک اعتیاد مرکز  ، پیگیری و به مددجو سرویس­های درمان و کارشناسی داده می­شود.
پس از سم زدایی ، بیمار آماده ورود به گروه و درمان اعتیاد در مرکز و سپری کردن مابقی دوره ، خواهد بود
 

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید