بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران

بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران را در این مقاله می‌خواهیم از نظر کارشناسی و از نظر بیماران و مراجعه کنندگان بپردازیم.با پرس و جو در بین بیمارانی که در مرکز ترک اعتیاد حیات نو بستری بوده و اعتیاد را ترک کرده اند به این نکته خواهید رسید که ما بهترین مجموعه ترک اعتیاد در تهران را فراهم نموده ایم و تمام سعی و تلاش خود را بر آن گذاشته ایم که از بیمار و خانواده آن حمایت گردد ما همیشه سعی کردیم و با تمام قدرت به آن ادامه دادیم ، شان بیمار و خانواده او را حفظ می‌کنیم و بهترین امکانات را در حد توان خود برای ایشان فراهم می‌کنیم


تلفن تماس : 44350085  |  مشاوره : 09195720178  

بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران را چگونه پیدا کنیم ؟

بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران را در این مقاله می‌خواهیم از نظر کارشناسی و از نظر بیماران و مراجعه کنندگان بررسی نماییم. همیشه در همه خدمات ما به دنبال بهترین میگردیم، اما این بهترین را را چه کسی تعیین میکند و شامل چه مواردی است؟ مخصوصا در انتخاب بهترین کمپ ترک اعتیاد ، خانواده ها بسیار دقت می کند و البته نظرات خود و آنچه از دیگران می شنوند را در نظر می گیرند تا بتوانند بهترین مرکز ترک اعتیاد را انتخاب کنند. اما بهترین کمپ واقعاً چه خصوصیاتی دارد؟
 
آیا صرفاً به دلیل دادن غذای خوب یا وسایل بازی می توان گفت که این یک مرکز ترک اعتیاد خوب است؟

حتماً این طور نخواهد بود زیرا ترک اعتیاد پروسه پیچیده ای است که عوامل زیادی باید در آن رعایت شود تا بتوان نتیجه درست را به دست آورد. مراکز زیادی در تهران در حال خدمت رسانی برای ترک اعتیاد می باشند. کلینیک های ترک اعتیاد و کمپ های ترک اعتیاد در این خدمات رسانی پیشرو هستند همین طور جلسات گروهی نیز کمک شایانی به ترک بیماران می کنند. کمپ های ترک اعتیاد به دو دسته خصوصی و عمومی تقسیم می شوند که تفاوت آنها بیشتر در نوع خدماتی است که به بیماران می دهند. منظور از نوع خدمات، خدماتی علاوه بر خدمات اصلی ترک و سم زدایی در کمپ می باشد. هزینه کمپ ترک اعتیاد در این دو مجموعه متفاوت است. قاعدتاً در مراکز خصوصی با توجه به اینکه خمات رفاهی بیشتری در اختیار معتادین قرار داده می‌شود و هزینه تمام شده آنها نیز بیشتر است.
کمپ ترک اعتیاد حیات نو با واقع شدن در منطقه خوش آب و هوای شهران در تهران محیطی سالم و حرفهای را برای ترک اعتیاد فراهم نموده است. سالها تجربه کادر درمانی این مجموعه یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب این مجموعه به عنوان بهترین کمپ در تهران می باشد. پذیرش بیمار از تهران و اطراف تهران در دستور کار این مجموعه قرار دارد.
بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران
انواع امکانات رفاهی و تفریحی در این مرکز تعبیه شده است تا بیماران و مددجویان بتوانند اوقاتی را که برای ترک اعتیاد در این کم می گذرانند را به خوبی سپری کنند. امکاناتی از قبیل تلویزیون، بازی های کامپیوتری، کتاب، کلاس های تفریحی و فرهنگی، امکانات ورزشی از جمله مواردی هست که در این مجموعه وجود دارد. از آنجایی که کمپ ترک اعتیاد حیات نو، کمپ مجوز دار از سازمان بهزیستی است، تمامی امکانات را با همان هزینه تعرفه بهزیستی و هزینه دولتی در اختیار بیماران قرار می دهد و هزینه اضافی بابت آن دریافت نمی‌کند و این یکی از مزایای کمپ ترک اعتیاد حیات نو میباشد.

بهترین کمپ ترک اعتیاد اجباری در تهران

یکی از موضوعاتی که به طور مداوم مورد پرس و جو قرار می گیرد این است که بهترین کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران کجاست؟ یا بهترین کمپ ترک اعتیاد اجباری در تهران چه نام دارد و شرایط پذیرش در آن چگونه است؟
با پرس و جو در بین بیمارانی که در مرکز ترک اعتیاد حیات نو بستری بوده و اعتیاد را ترک کرده اند به این نکته خواهید رسید که ما بهترین مجموعه ترک اعتیاد در تهران را فراهم نموده ایم و تمام سعی و تلاش خود را بر آن گذاشته ایم که از بیمار و خانواده آن حمایت گردد ما همیشه سعی کردیم و با تمام قدرت به آن ادامه دادیم ، شان بیمار و خانواده او را حفظ می‌کنیم و بهترین امکانات را در حد توان خود برای ایشان فراهم می‌کنیم.
 
حتما بخوانید : کمپ ترک اعتیاد اجباری حیات نو در تهران با شرایط عالی
 

کمپ ترک اعتیاد حیات نو با بهترین دکترها

از پزشکان و روانپزشکان و مشاورین خانواده و مددکاران اعتیاد برای درمان بیماران و کمک به خانواده آنها در بالاترین سطح استفاده می کنیم. سعی می کنیم در مرکز ترک اعتیاد حیات نو بیماران را با جلسات بهبودی آشنا کنیم زاری دورهای جلسات بهبودی کمک زیادی به آشنایی بیماران با انجمن‌معتادان‌گمنام خواهد داشت ما سعی کرده ایم در محیطی دوستانه و بدون هیچ گونه آلودگی رفتاری را ایجاد کنیم تا بتوانیم از ارزش کمک یک معتاد به معتاد دیگر استفاده کنیم. اینجا بیماران می‌توانند با کمک به همدیگر به بهبودی خود و دیگران نیز کمک کنند و این امر جز در سایه بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران به وجود نخواهد آمد.
ما اعتقاد داریم که همیشه هزینه های بالا دلیلی بر بهترین بودن نیست بلکه اجرای پروتکل های پزشکی بهداشتی اخلاقی و بهزیستی همچنین دوست بودن با بیماران و دانستن آن ها از خانواده خود و دلسوزی برای آنها می‌تواند از عوامل بهترین بودن یک کمپ ترک اعتیاد باشند.
بهترین کمپ اجباری در تهران
واقع شدن این مرکز از در تهران و دسترسی راحت و آن و پذیرش ۲۴ ساعت نیز از عوامل دیگری است که ما را در رتبه بالایی بین کمپ های ترک اعتیاد قرار می دهد. داشتن مجوز از بهزیستی نیز باعث آسوده خاطر شدن خانواده‌های بیماران می گردد. پذیرش بیمار اجباری با شرایطی خاص نیز در کمپ ترک اعتیاد اجباری صورت می گیرد اما این نکته را اعلام می‌کنیم که هیچ تفاوتی بین بیمار اجباری و بیمار تمایلی وجود ندارد و همه آنها از تمامی امکانات می توانند به خوبی بهره بگیرند و با هم دوست باشند و هم کمک کنند ما نیز در کنار آنها با استفاده از تجربه سالیانه خود سعی می کنیم هر چه سریعتر آنها را به مسیر اصلی زندگی و راه بهبودی وارد کرده ایشان را وارد پاکی بی مدت کنیم.

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید