ترک اعتیاد در کمپ و خدمات مشاوره ای حمایتی از بیماران

ترک اعتیاد در کمپ یکی از چالش انگیزترین بحث ها است . آنچه باید در این  زمینه گفته شود این است که ترک در کمپ ترک اعتیاد برای برخی افراد یک اتفاق غیر قابل قبول است . آن ها می ترسند که ممکن است این نوع ترک به طور جدی آن ها را تحت شعاع قرار دهند . بسیاری از افرادی که با اعتیاد دست در گریبان هستند به دلیل ترس و البته رسیدن به ناگاه نامطلوب در جامعه از شرکت و ماندن در چنین مکان هایی برای ترک احتیاط دارند .


گفتار درمانی
ترک اعتیاد در کمپ یکی از چالش انگیزترین بحث ها است . آنچه باید در این  زمینه گفته شود این است که ترک در کمپ ترک اعتیاد برای برخی افراد یک اتفاق غیر قابل قبول است . آن ها می ترسند که ممکن است این نوع ترک به طور جدی آن ها را تحت شعاع قرار دهند . بسیاری از افرادی که با اعتیاد دست در گریبان هستند به دلیل ترس و البته رسیدن به ناگاه نامطلوب در جامعه از شرکت و ماندن در چنین مکان هایی برای ترک احتیاط دارند . این گونه کمپ ها در نظر برخی از افراد می توان یک زندان سخت و طاقت فرسا در نظر گرفته شود ولی ما باید در بین افراد این دیدگاه را ازبین ببریم زیرا در این صورت و با یاری بیماران معتاد می توانیم آن ها را نجات دهیم و به جامه ای سالم دست یابیم . در ادامه به طور کلی به ترک اعتیاد در کمپ اشاره شده است و مزایای این روش بررسی شده است .
گفتار درمانی برای ترک اعتیاد یکی از مهمترین مسائلی است که می تواند به بیمار فرصت دهد که افکار خود را بیان کند . بی تردید گفتگو و درد و دل نکردن با دیگران ریشه های بسیاری از بیماری های روحی در نظر گرفته می شود .

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده برای درمان اعتیاد بسیار مهم است . مشاوران با تجربه در این زمینه می توانند راهکارهای لازم را برای شما معرفی کنند .  قبل از تصمیم برای شرکت و حضور در کمپ های ترک اعتیاد به شما توصیه می کنیم گفتگوی انفرادی با مشاوران با تجربه در این زمینه داشته باشید در این صورت می توانید به راحتی افکار خود را بیان کرده و توصیه های ارزشمند را در این زمینه دریافت . داشتن انگیزه برای ترک اعتیاد در کمپ اولین و اصولی ترین شرط ها است . یک فرد بیمار اعتیاد ابتدا باید بیماری خود را قبول کند و ر مرحله ی بعدی خواستار ترک آن باشد . بدون تردید زمانی که انگیزه ی ترک موجود باشد حتی اعتیاد به بدترین نوع مواد مخدر نیز ممکن است . آدمی با انگیزه به هر آنچه می خواهد می رسد و وظیفه ی ما نیز به عنوان فعالان در جامعه و اعضایی از این جامعه آن است که این گونه افراد را یاری دهیم تا بتوانیم به یک جامعه ی قوی و سالم دست یابیم .

مزیت ترک در کمپ ترک اعتیاد چیست

مزیت ترک در کمپ اعتیاد بسیار است . زیرا در این حالت اولا شما با افرادی در ارتباط خواهید بود که آن ها نیز تجربه ی شما را دارند و به همین دلیل می توانند به آسانی را درک کنند . دوما از آن جا که همه ی افرادی که در کمپ حضور دارند به دنبال ترک هستند به آسانی مشوق همدیگر خواهند بود و این امر می تواند فرایند ترک اعتیاد را کوتاه سازد و دوام شما برای پایداری در این مسیر را ارتقا دهد . سوما ترک اعتیاد در کمپ سبب می شود که شما زیر نظر پزشک های متخصص باشید و در صورت بروز هرگونه ناراحتی آن ها در کنار شما هستند و این یکی از مهمترین عوامل ترک اعتیاد در کمپ است .از دیگر  مزایای ترک اعتیاد در این گونه کمپ ها آن است که پروسه ی ترک به کوتاه ترین مدت زمان خواهد رسید . شما در حضور در یک کمپ کمتر تحت وسوسه قرار خواهید گرفت زیرا دسترسی شما محدود خواهد بود . کافی است فقط روزهای آغازی دوام بیاورید در این صورت می توانید تا آخر عمر خود بدون هیچ گونه وابستگی زندگی کنید . 
مزیت کمپ ترک اعتیاد با مجوز بهزیستی
یکی از اصلی ترین مزیت های کمپ ترک اعتیاد با مجوز بهزیستی هزینه های مطرح شده است که کمترین مقدار دریافت می شود که مورد تایید بهزیستی است . ترک اعتیاد در کمپ به دلیل وجود محیطی آرام و البته افراد با تجربه برای درمان به آسانی صورت می گیرد سم زدایی در این مکان ها به طور کامل صورت می گیرد و آن چه اهمیت دارد این است که شما تنها نیستید شما برای رسیدن به سلامت خود و البته طی این دوره همواره با مددجویان با تجربه در ارتباط هستید . زمان آن رسیده که این آفت ریشه کن شود . کمپ ترک اعتیاد حیات نو با مجوز از سازمان بهزیستی آماده خدمت رسانی با استانداردهای بالا به مددجویان عزیز است

هزینه کمپ ترک اعتیاد
هزینه کمپ ترک اعتیاد متغیر است و لازم است بدانید که برخی از خیرین نیز فرصت هایی فراهم کرده اند که اگر فردی توانایی شان را ندارد که بتواند از عهده ی هزینه ها بر آید  به آسانی بتواند از مزایای ترک اعتیاد در کمپ بهره مند شود . هزینه ها گزاف نیستند بدون شک همواره این نکته در نظر گرفته می شود که ممکن است فرد بیمار توانایی لازم برای پرداخت هزینه ها را نداشته باشد . به همین دلیل هزینه های معقولی درخواست می شود . کافی است انگیزه ی لازم را داشته باشید می توانید از این بیماری خلاص شوید . به راستی که با این افت خانمان سوز خوشبختی و شادی را از خود و فرزندانتان نگیرید . زندگی آنقدر کوتاه است که با درگیر شدن در این  آفت بگذرد . درحالیکه بیماران رنج می برند عده ای با پول های حرام به دست آمده در این زمینه بتوانند برای خود کاخ های بزرگ بزنند . .اگرچه کاخ های آن ها پایدار نیست ولی شما چرا باید زندگی خود را به این آفت گرفتار کنید .

روش ماتریکس برای ترک شیشه در کمپ
روش ماتریکس برای ترک شیشه در کمپ یکی از مهمترین روش ها برای ترک اعتیاد در کمپ ها است . این روش به کمک یک مددیار و البته پزشک در یک دوره آموخته می شود . این روش با توجه به نتایج مطلوبی که دارد همواره مورد انتخاب قرار می گیرد . لازم است بدانید هیچ گونه دارویی در این روش استفاده نمیشود به همین دلیل بعد از ترک اعتیاد در کمپ دیگر بیمار وابسته به دیگر دارو ها نخواهد بود . هدف در این روش از بین بردن اعتیاد بدون به وجود آوردن وابستگی به عامل دیگر است .شما در این روش تنها نخواهید بود همواره مددیار تان پیگیری های لازم را انجام خواهد دهد .  
 

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید