کمپ ترک اعتیاد در دوران کرونا

کرونا ویروس از جمله بیماری های ویروسی تنفسی بسیار خطرناکی است که اکنون به یک بحران جهانی تبدیل شده و یک دسته از افرادی که بیشتر از همه در معرض خطر ابتلا به این بیماری قرار دارند، افراد معتادی هستند که هم سیستم ایمنی آنها تضعیف شده است و هم ریه های آن آسیب دیده است. لذا مراجعه به کمپ ترک اعتیاد حیات نو برای حفظ جان شما از هر لحاظ ضروری است.

بررسی رابطه بین تنهایی و اعتیاد و مراجعه به مراکز کمپ ترک اعتیاد

طبق گفته پزشکان و روانشناسان کمپ ترک اعتیاد ارتباط تنگاتنگی بین احساس تنهایی داشتن و اعتیاد به مواد مخدر و الکل وجود دارد و چون افراد بر غلبه بر این حس و گرفتن انرژی و مود (mood) بهتر و بیشتر، از این روش های ناسالم استفاده می کنند دچار اعتیاد خفیف تا شدید شده که بخش زیادی از مراجعین را تشکیل می دهند.

10 مورد از بدترین نمونه های تغییر ظاهری افراد معتاد به متامفتامین در کمپ ترک اعتیاد

متامفتامین یکی از خطرناک ترین و بدترین داروهای مواد مخدر است که اعتیاد پیدا کردن نسبت به آن با علائم بسیار شدید و وحشتناک مخصوصا در ناحیه صورت همراه است که حتی ممکن است در طی یک بازه زمانی کوتاه رخ دهند. در ادامه 10 نمونه از موارد بسیار خطرناک آن را مثال می زنیم. کمپ ترک اعتیاد حیات نو همراه شما در مسیر درمان با پزشکانی مجرب حتی در بدترین و پیچیده ترین شرایط است.

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید